مشاوره پروژه های پژوهشی

در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت

یکی از مهم ترین خدمات سایت ایران سرچ مشاوره پروژه های پژوهشی است تا شما عزیزان بتوانید یک پروژه استاندارد و با رعایت تمامی نکات علمی و فنی را تولید کنید.
بسیاری از پروژه های تعریف شده می توانند در اشل های صنعتی ادامه پیدا کنند و توسعه یابند. همچنین پروژه ها و پایان نامه های آکادمیک و دانشگاهی می توانند در حوزه ی آزمایشگاهی یا میدانی قرار داشته باشند.


با توجه به اهمیت تحقیق و پژوهش، لزوم استفاده صحیح از منابع علمی، روش صحیح حل مسأله و یافتن راهکارهای مناسب برای پیشبرد اهداف پژوهشی ما را در مجموعه ایران سرچ بر آن داشت تا با همکاری چندین آزمایشگاه معتبر که امکان آنالیز های آزمایشگاهی یا میدانی که در پروژه ها، پایان نامه ها و مقالات دانش پژوهان معتبر وجود دارد را انجام دهد. معمولا پروژه ها، پایان نامه ها و مقالاتی که در آنها تولید داده های دست اول آزمایشگاهی و یا میدانی صورت می گیرد از اعتبار بالاتری نسبت به پروژه های دیگر برخوردار است.

در رشته های فنی و مهندسی، علوم پایه و مجموعه رشته های تجربی (اعم از پزشکی، داروسازی و …) آنالیز های آزمایشگاهی و میدانی بصورت رایج وجود دارد. گروه تحقیقاتی ایران سرچ با داشتن این امکانات می تواند در مسیر این پروژه ها دانش پژوهان را یاری کند.
در بسیاری از پروژه ها کار با نرم افزار های مدلسازی، ریاضی، تحلیلی، آماری و … برای حصول به نتایج و اجرای روش تحقیق مناسب صورت می گیرد. با داشتن بهترین نخبگان از 3 دانشگاه برتر ایران، گروه تحقیقاتی ایران سرچ از پتانسیل بسیار خوبی در انجام پروژه های شبیه سازی، مدلسازی، تحلیل ها آماری و … برخوردار است. در بخش آموزش رایگان می توانید اطلاعات بسیار خوبی در حوزه ی نرم افزار ها و متدهای شبیه سازی، مدلسازی، تحلیل های آماری و ریاضی کسب کنید.

مجموعه ایران سرچ توانسته است در 12 سال گذشته بیش از 2000 پروژه پژوهشی را مشاوره و هدایت نماید.
همچنین می توانید از خدمات ما نظیر مشاوره و آموزش نگارش و چاپ مقاله ، مشاوره و آموزش انواع پروژه و تحقیق ، مشاوره و همکاری در مقالات آماده چاپ نیز بهره مند شوید.