خدمات اپلای (مهاجرت تحصیلی )

در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت

 دپارتمان اپلای و مهاجرت مجموعه ایران سرچ ارائه دهنده خدمات تسهیل کننده روند اپلای شما در گرفتن بورسیه یا فاند تحصیلی میباشد که این خدمات به ارائه ی رزومه ای پربارتر و جامع تر مبدل میگردد.

 

تیم ما در مجموعه ی ایران سرچ خدمات زیر را به شما عزیزان ارائه می دهد که برخی از آن ها به شرح ذیل میباشد:

نگارش و تقویت رزومه دانشجویان با مشارکت در پروژه های تحقیقاتی روز دنیا با اساتید خارج از کشور(لینک و ارتباط دهی)

نگارش توصیه نامه و SOP

نگارش پورتفولیو (Portfolio)

 مشاوره ی قوانین سربازی،پروژه های کسری خدمت و آزادسازی مدارک

 

 

 

1-نگارش و تقویت رزومه دانشجویان با مشارکت در پروزه های تحقیقاتی روز دنیا

رزومه تحصیلی که با عنوان  CV شناخته می شود که در واقع  مدرک مهمی است که شما به دانشگاه مدنظرتان ارائه می دهید  و این رزومه در پذیرش شما و کسب نتیجه دلخواه اهمیت بسزایی خواهد داشت پس لازم است که تمام تلاش خود را برای نگارش و تقویت یک رزومه عالی به کار بگیرید .

در واقع مسئولین دانشگاه مدنظرتان این رزومه شما را مطالعه می کنند و با مطالعه آن است که از وضعیت استعداد و سوابق تحصیلی تان درک روشنی به دست می آورند .رزومه شما نشان می دهد که آیا فرد لایقی برای کسب پذیرش در دانشگاه خارجی را دارید یا خیر .  اما در این میان پرسش مهمی مطرح می شود و آن این است که چگونه رزومه خود را قوی کنیم ؟ و چه اقداماتی انجام دهیم تا رزومه ما رزومه قابل قبولی برای دانشگاه مدنظر باشد . کارشناسان ما دقیقا همین موضوع را مورد بررسی قرار میدهند و راهکارهایی جهت تقویت رزومه و ارتقاء آن را خدمت شما عزیزان ارائه میدهند .

 

2-نگارش توصیه نامه و SOP

توصیه‌نامه (Recommendation Letter)، یکی دیگر از مدارک مهم و تاثیر گذار در فرآیند اپلای است که خیلی‌ها از آن غافل می‌شوند. توصیه‌نامه مانند ضمانتی برای پذیرش شماست که از سوی اساتید یا مدیران شما به شما داده می‌شود. ما به این باور رسیدیم توصیه‌نامه خوب از استادی با سطح پایین به مراتب از انگیزه نامه‌ی بد از استادی با درجات بالا بهتر است. اسکورایز، توصیه‌نامه‌ای حرفه‌ای بر اساس سوابق و عملکرد شما با استادی که با آن همکاری داشته‌اید برایتان نگارش می‌کند.

نگارش انگیزه نامه SOP ممکن است ساده بنظر برسد، مخصوصا برای افرادی که دانش بالایی در نگارش متون انگلیسی دارند. لذا این ذهنیت ممکن است ایجاد شود که نگارش یک انشاء با موضوع انگیزه نامه راحت است، ولی در واقع بسیار پیچیده است زیرا که سیر داستانی نگارش انگیزه نامه‌ی استاندارد فارغ از دانش زبانی می باشد و به نوعی یک تخصص خاص می خواهد.

 

3-نگارش پورتفولیو (Portfolio)

پورتفولیو رزومه تصویری و محتوایی یک آرتیست ، گرافیست و یا یک معمار است که برای نمایش سبک کارها و نمونه های کارهای انجام داده به کار می رود. ساخت پورتفولیو از آن جهت اهمیت دارد که علاوه بر نمونه کارها و توانمندی افراد سلیقه مدنظر طراح را نیز نمایش می دهد. بسیاری از دانشگاه ها و موسسات برای پذیرش دانشجو علاوه بر نمرات دروس دانشگاه و رزومه کاری و نمرات آزمون های زبان، سلیقه افراد در ساخت پورتفولیو را نیز مورد توجه قرار می دهند. به بیانی دیگر، پورتفولیو مجموعه‌ای از نمونه کارهای شما از ابتدا تا الان است که سیر پیشرفت، مهارت ها و نقاط ضعف و قوت شما را نشان داده و در قالب و دسته بندی مشخص و منظم به دانشگاه مقصد ارسال می‌شود تا دانشگاه علاوه بر سوابق کاریتان با مهارت‌های اجرایی شما نیز آشنا شود و از این جهت پورتفولیو نوعی مکمل رزومه محسوب می‌شود.

 

4-مشاوره ی قوانین سربازی و آزادسازی مدارک

امریه سربازی ،امتیازی است که سازمان نظام وظیفه برای کسانی که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر هستند، ارائه می دهد و با استفاده از آن، مشمول در عوض حضور در پادگان بعد دوره آموزشی وارد شرکت و نهادهای دولتی شده و مدت ۲۴ ماه در این ارگان ها همانند سایر کارمندان کار می کند.

هر ساله جزئیات مربوط به ثبت نام امریه در اطلاعیه سازمان های مربوطه برای متقاضیان از قبیل رشته های تحصیلی مورد نیاز، مهارت ها، معدل و سایر مشخصات شرح داده شده و نحوه پذیرش مشمولان اعلام می شود.

در صورتی که نیاز به مشاوره دارین فقط کافیست در خواست خود را ثبت کنید یا با مشاوران ما تماس بگیرید.