ترجمه تخصصی

در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت

یکی از خدمات اصلی گروه تحقیقاتی ایران سرچ، ارائه ترجمه تخصصی است. منظور از ترجمه تخصصی تنها به فرآیند و پروسه انجام ترجمه محدود نمی شود، بلکه در واقع استفاده از مترجمی که علاوه بر آشنایی کلی با اصول و قواعد ترجمه با مبانی و ساختار تخصصی متن و نگارش نیز آشنا باشد و همچنین در رشته دانشگاهی مورد نظر تحصیل یا اطلاعات کافی داشته باشد.

انجام ترجمه تخصصی مقالات و کتب و پایان نامه های شما

یکی از بزرگترین ضعف ها در میان دانشجویان و دانش پژوهان ایرانی عدم تسلط به زبان انگلیسی ست. برای دانشجویان ارشد و دکترای تخصصی که نیاز به مقالات انگلیسی دارند، در فرآیند اخذ پذیرش و مکاتبات اداری و تحصیلی، برای پروژه ها نیاز است تا متون علمی به انگلیسی برگردان شوند. عوامل زیر را می توان از مهمترین دلایل نیاز به ترجمه ی تخصصی برشمرد. تمامی کارشناسان دپارتمان ترجمه ی تخصصی گروه تحقیقاتی ایران سرچ دارای تسلط کامل به زبان انگلیسی می باشند و همگی دارای حداقل یکی از مدارک بین المللی CELTA و یا TESOL می باشند که مورد تایید بزرگترین موسسات و انتشارات زبان انگلیسی دنیا از جمله ETS، Cambridge university، Oxford university، موسسه ی علوم و ادبیات بریتانیا و … است. همچنین تمامی اساتید این بخش دارای نمره ی بالا در یکی از آزمون های استاندارد IELTS و TOEFL می باشند.

ما در گروه تحقیقاتی ایران سرچ این امکان را فراهم آورده ایم تا با تیم تخصصی خود در حوزه ترجمه بتوانیم مسیر شما را در این راه هموار سازیم.