سوالات متداول

چه عواملی شما را نسبت به دیگر خدمات دهندگان پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی و … برتر و متمایز می سازد؟

چیزی که مارا متمایز از سایر مراکز میکند تعهد و اعتباری ست که طی چندین سال نزد مشتریان خود بدست آورده ایم و این بار مسئولیت بزرگی را بر ما حاکم میسازد . در حقیقت آن چیزی که ما می توانیم ادعا کنیم این است که ما از پژوهشگران و اساتید دانشگاه های دولتی با مدارج تحصیلی بالا و شایسته استفاده می‌کنیم و خود را متعهد می دانیم که دستورالعمل ها و نظرات و پیشنهادات مشتریان را گوش کنیم و توشه راه قرار دهیم که همین امر موجب رضایت مندی دانشجویان زیادی گردیده پس ضمن احترام به تمامی همکاران مجموعه ایران سرچ بارعایت اصول کاری انتخابی شایسته برای شما خواهد بود .

پژوهشگران شما چه کسانی هستند؟

ما صرفاً از اساتید و پژوهشگرانی مجرب و باتجربه کمک میگیریم ، این عزیزان متخصصینی حرفه ای و باتجربه هستند که دارنده مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد تا مدرک دکترا از دانشگاه های معتبر می باشند. ما سفارشات و درخواست ها را مطابق با صلاحیت ها و قابلیت‌های پژوهشگران در اختیار آنها می‌گذاریم، بنابراین شما همیشه به یک کارشناس خبره و متخصص دسترسی پیدا می کنید.

آیا این امکان وجود دارد که من با پژوهشگران شما در ارتباط باشم؟

این یکی از خدمات اولیه ی ما به شماست . در واقع ما روی این موضوع تأکید می‌کنیم که هر چه ارتباط میان شما و نویسنده خود بیشتر باشد در این صورت امکان ایجاد اختلاف نظر کمتر بوده و خروجی با کیفیت بهتری برای شما عرضه خواهد شد. شما قبل از قرارداد و یا حین انجام کار تا زمان اتمام پروژه از طریق ملاقلات حضوری یا ارتباط تلفنی با پژوهشگر خود از طریق موسسه در ارتباط خواهید بود.

چگونه تضمین می کنید که طبق قرارداد عمل می کنید؟

ما قبل از بستن قرارداد از شما راجع به جزئیات و هر خواسته ای که دارید پرس و جو می کنیم. لذا شما میبایست تمامی خواسته ها و موارد خود را به صورت کامل با موسسه و اساتید در میان بگذارید. حتی اگر شما در این رابطه چیزی را فراموش کرده باشید می توانید اطلاعات را مستقیماً در اختیار پژوهشگر بگذارید. پیش از آنکه شما به نحوی پروژه نهایی خود را دریافت نمایید، دپارتمان ارزیابی ما پروژه شما را ویراستاری نگارشی کرده و آن را مطابق با سفارش شما تحویل می دهند. اگر در این رابطه اشتباهی رخ داده باشد به پژوهشگر اطلاع داده خواهد شد و موارد اعلامی تصحیح میگردد . برای کنترل بیشتر، این امکان هم وجود دارد که اگر متوجه شوید که چیزی از قلم افتاده است درخواست بازبینی فوری نمایید.

شما چگونه به اصل محرمانگی اطلاعات پایبند هستید؟

این مورد یکی از بندهای قرارداد ماست که در هنگام انعقاد هرگونه توافقی تعهد میدهیم که کلیه ی حقوق مالکیت اثر برای دانشجو محفوظ میباشد . ضمن آنکه شما بایستی در زمان سفارش اطلاعات شخصی خود مثل شماره تلفن و ایمیل در دسترس خود را در اختیار ما گذارید. این تنها راهی است که ما می توانیم در صورتی که راجع به سفارش شما سوالی وجود داشته باشد با شما در ارتباط شویم .

من چه کار می توانم بکنم در صورتی که خروجی تسلیم شده مطابق با سفارش نباشد؟

این مورد اغلب اتفاق نمی افتد، زیرا که ما ساز وکارهای شفافی را داریم. شما و پژوهشگر با هم در ارتباط هستید و ما پیش از تحویل پروژه آن را بازبینی می‌کنیم؛ بنابراین ما مطابق با خواسته های شما عمل می کنیم.

وقتی کار نهایی آماده شد به شما اطلاع داده می شود. لذا از شما می خواهیم که به ایمیل شخصی خود وارد شده و فایل مربوطه را دانلود کنید. شما این امکان را دارید که آن را بازبینی کرده و تایید نمایید و یا درخواست بازبینی نمایید. این اصلاحات و بازبینی ها سریع و به رایگان برای شما انجام می شوند.

چگونه تضمین می کنید که پژوهشگر من شایسته بوده و صلاحیت دارد؟

ما سفارش شما را ارزیابی نموده و صرفاً پژوهشگری را برای سفارشتان اختصاص می دهیم که مطابق با نوع سفارش شما عمل نماید. برای مثال، چنانچه شما یک مقاله راجع به رشته تاریخ درخواست ‌کنید در این صورت ما یک پژوهشگر با مدرک دکتری رشته تاریخ را برای شما اختصاص می‌دهیم. ما همیشه پژوهشگران را مطابق با نوع سفارش شما انتخاب می‌کنیم این کار را به کارگروه خود بسپارید در نهایت خروجی خوبی دریافت خواهید کرد .

قیمت چگونه محاسبه می شود؟

تیم تحقیقاتی ایران سرچ هزینه ها را جداگانه و با توجه به هر سفارش تعیین می کند. وقتی شما جزئیات را ارائه می دهید پژوهشگر ما با توجه به زمان لازم و میزان حجم کار (سبکی و سنگینی) قیمت گذاری را انجام میدهند. قیمت گذاری به سطح تحصیلات دانشگاهی شما، نوع کار و … بستگی دارد. همچنین، شما پیش از آنکه با موسسه قرارداد ببندید از قیمت ها اطلاع پیدا خواهید کرد و در صورت تمایل پؤوژه را به ما میسپارید تا قبل از انعقاد قرارداد هرگونه مشاوری ای رایگان انجام خواهد گرفت .

آیا شما تخفیف هم می دهید؟

بله. ما به مشتریانی که مجدداً به ما رجوع می کنند بر اساس نوع سفارش تخفیفاتی را میدهیم که حسن نیت خود را ثابت کنیم ضمن آنکه برآنیم یک رابطه طولانی مدت با مشتریان خود داشته باشیم، تیم تحقیقاتی ایران سرچ خوشحال می شود که از بابت وفاداری مشتریان و  سفارشات متعدد تخفیف های قابل توجهی قائل شود.

آیا امکان برگشت قیمت پرداختی وجود دارد؟

بخاطر ارتباط مستمری که ما در سراسر  کار با شما داریم، بسیار نادر اتفاق می افتد که برگشت وجه درخواست شود. در موارد نادر و اضطراری ممکن است یک پژوهشگر جایگزین شود و در برخی موارد ممکن است یک نوع سوء تفاهم راجع به جزئیات سفارشات ایجاد شود که در این صورت ما کار بازبینی را به نحوی انجام می دهیم تا رضایت طرفین در انتها حاصل گردد.