خدمات پژوهشی

در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت

خدمات پژوهشی

ما در مجموعه ی ایران سرچ خدمات پژوهشی متنوعی را به شما عزیزان ارائه می دهیم که برخی از آن ها به شرح ذیل است:

مشاوره و هدایت پروژه های R&D ( تحقیقات بازار)

مشاوره و آموزش رایگان نگارش مقاله کنفرانسی

چاپ و ترجمه کتاب

ترجمه مقالات به انگلیسی

مشاوره و آموزش مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی

مشاوره و آموزش سابمیت و چاپ مقالات ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی

مشاوره و آموزش رایگان تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری

مشاوره و آموزش رایگان الگوریتم های بهینه سازی و کدنویسی

تسهیل در روند اخذ پذیرش و چاپ مقالات داخلی و خارجی و کنفرانسی (داوری رایگان مقالات شما قبل از ارسال)

انجام تحلیل های آماری، مدلسازی، شبیه سازی و … .

ترجمه ی تخصصی مقالات برای سابمیت در ژورنال ها.

اصلاح ترجمه ی مقالات (editing), نمونه خوانی (proofreading), بازنویسی (paraphrase)

چک کردن کپی بودن ترجمه و نگارش مقالات, چک کردن سرقت علمی و ادبی (Plagiarism)

کلیه فعالیت ها در راستای پژوهش های دانشگاهی و سازمانی قابل انجام میباشد.

 

 

زمان، فرصتی برای پربار و پرکار بودن

این دانشجویان ارشد و دکتری هستند که می‌دانند زمان تهیه و تألیف مقالات علمی پژوهشی و انجام پروژه در مقطع ارشد و دکتری چه زود سپری می‌شود. گاهی تمام سرمایه زمانی یک دانشجو برای به ثبت رساندن مقاله علمی پژوهشی و یا مقاله ISI بواسطه‌ی وجود افراد ناوارد به هدر می‌رود. چندین سال زحمت با هدر رفت زمان به چالش کشیده می‌شود. زمان خود را برای اخذ پذیرش و چاپ مقالات اعم از مقالات علمی پژوهشی، مقاله ISI و یا مقاله اسکوپوس بر سر آزمون و خطا بر روی نشریات مختلف به هدر ندهید. ما در این زمینه‌ها خدمات مطلوبی برای شما عزیزان داریم. با میانبرهای قانونی زمانی را که آزاد می‌کنید می‌توانید صرف بهبود و ارتقاء کیفیت پروژه و پژوهش خود کنید، البته با اعصابی آرامتر!

 

مشکل بزرگی که دانشجویان دکتری و ارشد همه رشته‌ها و دانشگاه‌ها با آن روبرو هستند، سخت بودن و زمان‌بر بودن پروسه داوری و بررسی مقالاتشان در مجلات علمی پژوهشی داخلی است. هر دانشجوی دکتری برای اخذ مجوز دفاع و فارغ التحصیلی، می‌بایست یک یا دو مقاله علمی پژوهشی یا isi ارائه کرده و پذیرش و چاپ کند. اساتید و اعضای هیات علمی برای ارتقاء از سطوح مربی، استادیاری و دانشیاری به استاد تمامی، نیاز به ارائه تعداد زیادی مقاله و دستاورد علمی دارند. افراد مشتاقی که در آزمون دکتری شرکت می‌کنند برای موفقیت در مصاحبه، به رزومه قوی که دربرگیرنده مقالات معتبر علمی پژهشی و بین‌المللی باشد، نیاز دارند. محققین عزیز برای اخذ فرصت‌های مطالعاتی و پوزیشن‌های جذاب پست داک و فوق دکتری از دانشگاه‌های معتبر دنیا، نیازمند رزومه قوی با تعداد زیادی مقاله و H-INDEX بالا هستند.

 

حال آنکه ناهماهنگی بین عرضه و تقاضا در بخش مقالات علمی پژوهشی، همه اقشار فوق‌الذکر را دچار مشکل، نگرانی، یاس و ناامیدی نموده است. تعداد مجلات علمی پژوهشی کشور و تعداد مقالاتی که در هر ولووم (Volume) و ایشو (Issue) به چاپ می‌رسانند کفاف حجم عظیم قشر علمی کشور را نمی‌دهد و بر پایه تجربه و مطالعات ما، از هر 10 مقاله خوب، متأسفانه 9 مقاله در این مجلات ریجکت (Reject) می‌شوند و نویسندگان این مقالات، چاره‌ای جز این ندارند که دست به دامان مجلات پولی خارجی شوند و از این طریق میزان زیادی ارز هر ماهه از کشور خارج می‌شود.به همین جهت بر خود دانستیم تا با کمک اساتید مجرب و باعلم و پژوهشگران توانمند سرزمینمان با شعار استقلال علمی کشور در بخش ارتقای سطح علمی دانشگاه‌ها و دستاوردهای پژوهشی به گونه‌ای حرکت کنیم که مقصد پذیرش محققان و یافته‌های تحقیقی آن‌ها باشد. پی بردن به ارزش واقعی تحقیق و تحقیق محور نمودن همه سازمان‌های دولتی و خصوصی هدف و مقصودیست که نیازمند بهره بردن از تجربیات و دانش این عزیزان در سرزمینمان میباشد .

این مرکز با سابقه ی چندین ساله ی خود توانسته به مرکزی بزرگ در شمال شهر تهران برای اجتماع این عزیزان در کنار هم تبدیل شود که خود مایه ی افتخار است.

 

ما برای ارائه ی خدمات میزبان شما خواهیم بود

 

02126156643

02126472169