مقالات آماده پذیرش

ارتباط با ما

مقالات آماده پذیرش

عنوان مجله وضعیت رشته توضیحات
1
1
1
1
1

چاپ مقاله مشارکتی ISI

چاپ مقاله مشارکتی ISI یا چاپ مشارکتی مقاله ISI یکی از روش‌های کمک به پژوهشگرانی ست که در انجام دادن تحقیق های خود با برخی مشکلات روبه‌رو هستند ؛ همچنین پژوهشگرانی که تخصص کافی برای نوشتن مقاله را ندارند و برای مثال، به زبان انگلیسی یا ویراستاری تخصصی مسلط نیستند؛ یا افرادی که امکانات (فضا، ابزار، کارگاه و…) برای انجام دادن پژوهش مورد نظرشان به طور کامل و در حد کافی را ندارند؛ یا آنهایی که دانش لازم برای گردآوری داده‌­ها ندارند و روش تحقیق را بطور کامل نمیدانند، و بسیاری از پژوهشگران دیگر با مسائل گوناگون. این دسته از افراد می‌توانند از روش چاپ مقاله مشارکتی ISIاستفاده کنند و تا هر میزان که برایشان مقدور است، در نگارش مقاله سهیم باشند.

در روش چاپ مشارکتی مقاله ISI موسساتی معتبر _ مانند موسسه ایران سرچ _ به تهیه و نگارش مقاله در رشته‌ها و گرایش‌های متفاوت با کمک اساتید و فارغ التحصیلان اقدام می‌کنند و آنها را برای مجلات ISI می‌فرستند. در واقع بخشی از کار  بر عهده دانشجو و بخشی بر عهده موسسه است. این کار معمولا به طور مرتب و همیشه در حال انجام است تا هر زمان دانشجویان تقاضایی به موسسه ارائه دادند، در سریع ترین زمان ممکن مقاله آماده چاپ موجود باشد.

 سپس نوبت به مرحله ریوایز میرسد که در این مرحله مشارکت معنا پیدا میکند؛ یعنی متقاضیان چاپ مقاله مشارکتی ISI میتوانند در ریوایز مقاله، هزینه‌های جاری و بخشی از تحقیقات تکمیلی و سایر کارهای لازم به محقق یا محققان اصلی یا مسئول مقاله را تهیه و تامین کنند و در ادامه روند چاپ مشارکتی مقاله ISI سهیم شوند تا در پایان، نامشان به عنوان نویسنده دوم یا سوم آن مقاله ثبت شود.

شایان ذکر است که موسسه ایران سرچ با تجربه چندین ساله و همکاری استادان برجسته و متخصصان به نام و باسابقه همواره آماده ارائه خدمات در همه زمینه ‌های مرتبط با چاپ مقاله مشارکتی ISI است و از شما دعوت می‌کند برای استفاده از هر نوع مشاوره و راهنمایی حرفه ای با کارشناسان موسسه ایران سرچ در ارتباط باشید.

مزایای مشارکت در مقالات آماده پذیرش ISI -WOS

1-تقویت رزومه برای مصاحبه ی دکتری ، ارتقاء مرتبه ی علمی و یا دریافت بورسیه ی تحصیلی برای اپلای

2- امکان همکاری با اساتید داخلی و خارج از کشور

3-چاپ مقاله ISI در مجلات الزویر و اشپرینگر با ایمپکت بالا و همچنین دارای رتبه Q1 و Q2

4-امکان مشارکت در مرحله ی ریوایز یا ماینر ریوایز مقالات و گذراندن پروسه ی کوتاه داوری بین 10 روز تا 1 ماه تا اکسپت نهایی

5-ارتقاء  h-index و افزایش سایتیشن در گوگل اسکالر

موسسه ی ایران از شما دانشجویان عزیز مقطع کارشناسی ارشد و دکترا برای مشارکت در طرح “چاپ مقالات ISI و درج نام به عنوان نویسنده” دعوت می کند تا این فرصت طلایی را از دست ندهید.

پذیرش مقالات تضمینی می باشد. به همین دلیل می توانید با اطمینان خاطر در این طرح شرکت کنید.

پرسش و پاسخ

چطور میتونم اعتماد کنم ؟
-این مقالات در مرحله ی ریوایز یا ماینر ریوایز ارائه میشوند و پروسه ی قانونی داوری را پشت سر گذاشته اند و در زمان کوتاهی نتیجه ی کار را خواهید دید اما برای حصول اطمینان بیشتر 50 درصد هزینه به عنوان پیش پرداخت و الباقی زمان اکسپت دریافت خواهد شد. ضمن اینکه این مقالات تضمینی بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل کل هزینه ی دانشجو بطور کامل عودت داده خواهد شد .

کدوم جایگاه برای دریافت بورسیه بهتره ؟

-بطور کلی این مقالات امتیاز بالایی دارند اما هرچه جایگاه بالاتر امتیاز بیشتر .ما به شما جایگاه اول یا دوم رو پیشنهاد میکنیم .

بقیه ی اسامی درج شده در مقاله رو میشه بدونم؟

-یکی از قوانین موسسه حفظ اسرار دانشجویان هست اما به صورتی کلی میشه اعلام کرد که چند جایگاه در مقاله وجود دارند و ایا اسامی ایرانی هستند یا خیر .

قبل از قرارداد میشه یه خلاصه ای از مقاله بدونم ؟

-در بعضی موارد نویسنده ی مقاله این امکان را نمیدهد اما در حالت کلی میتوانید با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید و چکیده یا abstract  را دریافت نمایید.

برای درج نام در این مقالات دانشجویان و فارغ التحصیلان متقاضی باید چه شرایطی داشته باشند؟

-افرادی که تمایل به شرکت در این مقالات را دارند باید حداقل دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد باشند. همچنین دانشجویان مقطع دکترا، فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا، اعضای هیئت علمی و اساتید دانشگاه می توانند در این طرح مشارکت داشته باشند.

مقاله آماده در رشته ی برق هم موجود هست ؟

-بله در تمامی رشته ها مقالات آماده موجود هست اما زمان بندی ها متفاوت هست اگر استوری های پیج اینستاگرام موسسه به آدرس @teziran_institute را دنبال نمایید از زمان بندی این مقالات آگاه خواهید شد .(شما میتوانید هایلایت های پیج اینستاگرام قسمت دپارتمان پژوهشی را نیز دنبال نمایید)

چطور میتونم اقدام کنم؟

-با شماره تماس موسسه در ساعت اداری تماس حاصل نمایید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

برای قرارداد حتما باید حضوری مراجعه داشته باشیم ؟

-خیرنیازی نیست بصورت مجازی هم میتوانید قرارداد رو مطالعه و امضا کنید و واریز پیش پرداخت رو داشته باشید تا مراحل بعدی کار انجام شود، برای عقد حضوری قرارداد هم میتوانید به آدرس ما که در سایت موسسه اعلام شده مراجعه فرمایید .