پایان نامه کارشناسی 1403

پایان نامه کارشناسی 1403

 

 

جهت دریافت تخفیف همین حالا کلیک کنید

پایان نامه کارشناسی 

یکی از اهداف مسئولان برای پیشرفت دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع مختلف به ویژه آموزش عالی و تحصیلات تکمیلی،نهادن سرمایه کافی در بخش آموزشی و پژوهشی و تولید علم و دانش است.ارزش نهادن به بخش پژوهشی قطعا عملکرد و بازدهی خود را در زمینه های صنعتی و مدیریتی آینده بروز خواهد داد .

 

عوامل بسیار زیادی در تعیین هزینه های یک پایان‌ نامه تاثیر دارند که در ادامه به 5 مورد از آن ها ذکر می شود:

1.مقطع تحصیلی: طبیعی است که هزینه آموزش و انجام مراحل پایان‌نامه دکتری نسبت به مقطع ارشد بیشتر است.
2.دانشگاه محل تحصیل: معمولا پایان‌نامه دانشگاه های برتر نسبت به دیگر دانشگاه ها پیچیده‌تر است.
3.میزان پیچیدگی موضوع پایان‌نامه: این مورد در تعیین هزینه پایان نامه بسیار اهمیت دارد چرا که بسیاری از پایان نامه ها کار آزمایشگاهی دارند.
4.زبان نگارش پایان نامه: نگارش به همراه آموزش پایان نامه نویسی به زبان های غیر فارسی، هزینه های متفاوتی دارد.
5.نرم افزارهای مورد استفاده: برای مثال کار با نرم افزار R و متلب پیچیده‌تر از سایر نرم افزارهای آماری است.

 

با توجه به تخصصی بودن و پیچیدگی نگارش پایان‌ نامه و رساله، کمک گرفتن و مشورت با متخصصان رشته‌ها ضروری است. گروه تحقیقاتی ایران سرچ  با همکاری بسیاری از کارشناسان باتجربه و متخصص آماده ارائه مشاوره و راهنمایی دانشجویان و پژوهشگران در اکثر رشته‌ها است.برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

 

چرا باید برای انجام پایان نامه خود را مشاور داشته باشیم؟

ممکن است این سؤال پیش آید که اصلاً چه لزومی به داشتن مشاور برای انجام پایان نامه داریم؟ دوره تحصیلات تکمیلی، مانند دوره کارشناسی، برای دانشجویان خالی از دغدغه نیست. بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی یا مشغول به کار هستند و یا تشکیل خانواده داده‌اند. این موضوع سبب می‌شود که این افراد زمان کمتری برای انجام پایان نامه داشته باشند. مشاوره ی خدمات پایان نامه به این افراد کمک می‌کند تا بتوانند با خیال راحت به کار و زندگی خود بپردازند و در کنار آن پایان نامه با کیفیتی ارائه دهند.

بسیاری از اوقات، دانشجویان نوشتن پایان نامه را شروع می‌کنند، اما در میانه راه خسته می‌شوند و کار را نیمه تمام رها می‌کنند. به اصطلاح کار انجام پایان نامه آن‌ها، به پروژه‌ای فرسایشی تبدیل شده است.در این مواقع می‌توان ادامه راه را با کمک محققان و پژوهشگرانی پیش برد که کار را به بهترین شکل ممکن راهنمایی و می آموزند .

یکی دیگر از مزایای داشتن مشاور انجام پایان نامه، داشتن دردسر کمتر است. اگر مطالعات شما به روش کتابخانه‌ای باشد، باید کتاب‌های زیادی خریداری و مطالعه کنید. این کار، برای انجام یک پایان نامه، به لحاظ هزینه و زمان مقرون به صرفه نیست. بسیاری از محققان و پژوهشگران که به صورت تخصصی فعالیت می‌کنند، با در اختیار داشتن منابع کامل، می‌توانند پایان نامه‌ای با منابع غنی به شما پیشنهاد دهند.

اگر تحقیق شما به روش میدانی و جمع‌آوری داده و پرسشنامه باشد، نیز مشکلات خود را دارد. مراجعه به مکان‌های مشخص توزیع پرسشنامه،جمع‌آوری داده،تحلیل آماری داده‌ها و… همه و همه زمان و هزینه بر است.شما می‌توانید با برونسپاری این موارد در سریع‌ترین زمان ممکن، داده‌هایی صحیح و پایان نامه‌ای با کیفیت ارائه دهید.

انجام پایان نامه را به موسسات انقلاب نسپارید !

اگر گذرتان به میدان انقلاب تهران افتاده باشد با تعدادی از افرادی مواجه می شوید که تابلو یا کاغذی دستشان گرفته اند و با صدای بلند تبلیغات پایان نامه، مقاله و … را انجام می دهند.به این افراد «دادزن» میگن. وقتی با دادزن ها صحبت کنید و مثلا بگویید که قصد سفارش پایان نامه را دارید، شما را به موسسه ای که برایش کار می‌کنند راهنمایی می‌کنند. در اکثر مواقع شما می روید و توضیحات مربوط به کار خودتان را به شخصی به عنوان منشی موسسه می‌دهید. منشی موسسه ممکن است خودش جز محققین باشد و شما را در خصوص نحوه انجام پایان‌نامه، هزینه و زمان بندی راهنمایی کند. همچنین ممکن است محققی که در موسسه فعالیت میکند به شما معرفی کنند و در این خصوص با شما صحبت شود. حتی ممکن است با مدیر موسسه هم جلسه ای داشته باشید.

این مورد را همیشه به یاد داشته باشید که در انتها شما باید از کارتان دفاع کنید و تمام اثر به نام شما ثبت میشود و رعایت حقوق مالکیت معنوی اثر با شماست.(لطفا گول تبلیغات انجام پایان نامه در موسسات انقلابی را نخورید)

 

بهترین موسسه انجام پایان نامه کجاست ؟

مؤسسات بسیاری ادعا می‌کنند که می‌توانند انجام پایان نامه شما را بر عهده گیرند. اما آیا واقعاً انجام پایان نامه کاری است که بتوان به‌راحتی آن را به کسی سپرد؟ بسیاری از مؤسسات، با استفاده از القابی نظیر دکتر و … سعی می‌کنند دانشجو را متقاعد کنند که پایان نامه آن‌ها توسط یک آقا یا خانم که مدرک دکتری دارند، انجام می‌شود. واقعاً می‌توان به این تبلیغات اعتماد کرد؟ متأسفانه عده زیادی نیز تنها با سر هم کردن چند مقاله مروری و ترویجی و کمی جدول و آمار، پایان نامه ناقصی به شما تحویل می‌دهند. عده زیادی نیز به جای وقت گذاشتن و جمع‌آوری داده‌های صحیح میدانی، پشت میز خود داده سازی می‌کنند.

بهتر است گول این تبلیغات فریبنده را نخورید. اگر به هر دلیلی زمان کافی برای انجام پایان نامه ندارید، می‌توانید از مشاوره ی مؤسسات مختلف کمک بگیرید. بهترین نوع مشاوره ی انجام پایان نامه،مشاورانی هستند که محققان و پژوهشگرانش با وسواس انتخاب شده باشند.کسانی که تجربه نگارش پایان نامه و چاپ مقاله علمی پژوهشی داشته باشند. افرادی که با اصول نگارش و نویسندگی فنی برای نوشتن پایان نامه آشنا باشند.

به علاوه در بسیاری از اوقات، دانشجویان به دلایلی وقت کافی برای آزمون و خطا برای انتخاب بهترین موسسه را ندارند. برخی باید در کوتاه‌ترین زمان اپلای بگیرند. عده‌ای در صورت عدم دفاع در زمان معین، سنوات می‌خورند. برخی هم برای استخدام یا شرکت در آزمون دکترا باید هر چه سریع‌تر از پایان نامه خود دفاع و مقاله خود را استخراج کنند. انتخاب بهترین مشاور ، می‌تواند خیال شما را بابت تمام این نگرانی‌ها رفع کند.برای این که تشخیص بدیم کدام موسسه برای خدمات انجام پایان نامه مناسب هستند چند تا ویژگی رو بایستی بررسی کنیم. این ویژگی ها در ادامه آورده شده است.

1.تخصص فردی که پایان نامه شما رو انجام میده

خب طبیعتا شخصی که قصد دارید زحمت مشاوره و هدایت پایان نامه خود را به او بسپارید بایستی، هم رشته شما باشد و قبلا تجربه انجام پایان نامه با موضوع مشابه پایان نامه شما را داشته باشد. بهتر است در مقطع کارشناسی ارشد، فردی را انتخاب کنید که در مقطع دکتری باشد.

2.پاسخگویی : زمان مشخصی برای پاسخگویی وجود داشته باشد.

فرد یا موسسه ای را که قصد دارید مشاوره و هدایت پایان نامه تان را انجام دهد بایستی در طول روز، یک زمان پاسخ گویی مشخصی داشته باشد. تا بتوانید در خصوص روال انجام کارهای پایان نامه از او سوالات خود را بپرسید و در جریان روندکار قرار بگیرید.

3.هدایت اصلاحات پایان نامه : در مورد راهنمایی اصلاحات احتمالی اساتید متعهد باشد.

پایان نامه بدون انجام اصلاحات ؟ این اصلا شدنی نیست ! هر استادی سلیقه و نظر خاص خود را دارد و باید در پایان نامه لحاظ شود.

4.برگزاری جلسه توجیهی : اصلا بدون آموزش نمیشه !

حتما فرد یا موسسه ای که پایان نامه شما را هدایت میکند باید شرایط آموزش به شما را فراهم کند. فرقی نمی کند که آموزش به صورت مجازی باشد یا حضوری. بدون آموزش نمی توانید به خوبی دفاع کنید.

5.هزینه ی مشاوره مناسب (نه خیلی کم و نه خیلی زیاد)

بعضی از سایت ها و موسسات انجام پایان نامه قیمت خیلی کمی برای انجام پایان نامه ارشد پیشنهاد می کنند، واضحه که این موسسات اولا جای تردید دارند، دوما به اندازه مبلغ پرداختی شما تخصص، تعهد و کیفیت کاری کمی ارائه خواهند کرد. در مقابل برخی از این سایت ها و موسسات هزینه های خیلی زیادی برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد پیشنهاد می کنند. بنظر شما راهکار چیه ؟! داشتن مشاور میتونه هم شما رو غنی از علم و اطلاعات کنه هم به لحاظ حقوقی مسئولیت کارتون و مالکیت کارتون بر عهده ی خودتون باشه …..

داخل پرانتز این رو هم بگم بهتون که ممکنه یه نفر کارش خیلی خوب باشه و با توجه به انرژی و زمانی که براتون میذاره بهتون هزینه رو اعلام کنه .. شما یه چلو کباب پایین شهر تهران بخورید یه قیمته ! همون چلو کباب تو یه رستوران مثلا تو سعادت آباد یه قیمت دیگست! اما با یه کیفیت دیگه. مشاوره هم همینه !

نکات کاربردی برای داشتن پایان نامه با کیفیت بالا

در مرحله اول کیفیت ظاهری پایان نامه مطلوب باشد. موارد زیر برای این مرحله است :
  • استفاده درست از علائم نگارشی شامل نقطه، ویرگول و…
  • استفاده صحیح از فاصله و نیم فاصله در متن پایان نامه.
  • تنظیم نوع و اندازه فونت برای متن و تیترهای استفاده شده.
  • جاستیفای بودن و تنظیم فاصله پاراگراف ها
  • منظم بودن جداول،نمودارها و اشکال
در مرحله دوم کیفیت علمی پایان نامه مناسب باشد. موارد زیر برای این مرحله است :
  • از منابع جدید در نگارش متن به خصوص در فصل اول و دوم استفاده شود.
  • ترجیحا از منابع خارجی برای نگارش استفاده شود و تعداد آن ها مناسب باشد.
  • عدم وجود سرقت علمی پایان نامه کپی پیست نباشد.

تماس با تیم تحقیقاتی ایران سرچ

اگه دوست دارید در هر کدوم از این مراحل ، قانونی و بارعایت حقوق مالکیت فکری و معنوی اثر،تیم ما کنارتون باشه یا فکر می‌کنید ممکنه به کمک ما نیاز داشته باشید،همین الان به صفحات ایران سرچ سر بزنید و به رایگان آموزش ببینید،اگرم سختتونه یا وقت ندارید با ما تماس بگیرید.