درباره ی ما

درباره ایران سرچ

موسسه علمی و تحقیقاتی ایران سرچ با 12 سال سابقه ی موفق به همت تیمی از نخبگان دانشگاه تهران، شریف و امیرکبیر و علم و صنعت ایران در راستای ارائه ی خدمات آموزشی، پژوهشی، مشاوره ای و مهاجرتی تاسیس گردید. تاکنون بیش از 15،000 نفر اعم از دانشجویان و اساتید گرامی دانشگاه های داخلی و خارجی از خدمات این مرکز بهره مند شده اند. همچنین بیش از 9,0۰۰ مقاله علمی توسط این مرکز در ژورنال های معتبر علمی داخلی و خارجی منتشر شده است.

Icon Image

دپارتمان آموزش

خدماتی که در این دپارتمان به شما عزیزان ارائه میشود بیشتر در پیشبرد مباحث علمی و آموزشی و ارتقای رزومه ای هست.کارشناسان ما در این بخش به آموزش انواع دوره های نرم افزاری، پروپوزال و پایان نامه نویسی و چاپ کتاب ،ایده پردازی و نوآوری و ثبت اختراع که ( به تازگی ) در سیستم موسسه توسط اساتید مجرب و مخترعین گرامی اضافه شده میپردازند.

خدمات اصلی این بخش شامل :

1-مشاوره و خدمات پروپوزال و پایان نامه (کارشناسی، کارشناسی ارشد،دکتری)

2-مشاوره و خدمات نگارش تا چاپ کتاب

3-خدمات استخراج مقاله و برگزاری دوره های مقاله نویسی

4-برگزاری دوره ها و ورکشاپ های نرم افزاری ( دیجیتال مارکتینگ)

5- برگزاری کارگاه های ایده ، نوآوری و ثبت اختراع (مسیر شرکت در فستیوال‌ها و مسابقات بین‌المللی اختراعات)

Icon Image

دپارتمان پژوهش

در این دپارتمان سعی بر آن داریم تا شما را در پروژه های پژوهشی اعم از : مشاوره و آموزش نگارش انواع مقالات داخلی و خارجی و حتی کنفرانسی – تحلیل های آماری – مدلسازی – شبیه سازی و غیره ..... همراهی کنیم .همچنین جهت سهولت در روند پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی خود در زمینه های ترجمه تخصصی انواع متون و مقالات و همینطور فرمت بندی و سابمیت آنها به مجلات میتوانید از همراهی کارشناسان موسسه بهره مند شوید .

در ادامه به سایر خدمات این دپارتمان میپردازیم :

  • اصلاح ترجمه ی مقالات (editing), نمونه خوانی (proofreading), بازنویسی (paraphrase)
  • چک کردن کپی بودن ترجمه و نگارش مقالات, چک کردن سرقت علمی و ادبی (Plagiarism)

Icon Image

دپارتمان اپلای (مهاجرت تحصیلی)

مشاوره روند اخذ پذیرش تحصیلی و دریافت بورسیه تحصیلی کمک به دانشجو و انجام برخی مراحل در فرآیند مهاجرت تحصیلی (انتخاب کشور و انجام مکاتبات اداری)

  • نگارش و تقویت رزومه دانشجویان با مشارکت در پروزه های تحقیقاتی روز دنیا
  • نگارش توصیه نامه و SOP
  • نگارش پورتفولیو (Portfolio)
  •  مشاوره ی قوانین سربازی و آزادسازی مدارک

هدف ما از ارائه خدمات صرفاً کسب درآمد یا چاپ یک مقاله یا کتاب بنام مشتری نیست بلکه در کنار موارد فوق آموزش نحوه جمع آوری داده ها، تحلیل و نتیجه گیری و ارائه آن به صورت یک سند علمی نیز در دستور کار ما قرار دارد. گرچه ممکن است برخی از مشتریان به دلایلی از قبیل عدم نیاز، ضیق وقت یا سایر محدودیت ها در آینده از آموزش های ارائه شده استفاده نکنند اما حداقل در این مقطع در جریان ساز و کار تولید علم قرار گرفته اند. به عبارت بهتر هدف نهایی ما از ارائه خدمات علمی و پژوهشی مشارکت هر چه بیشتر در زمینه تولید علم، افزایش بنیه علمی کشور و ارتقاء جایگاه ایران در رتبه بندی کشورهای تولید کننده ی دانش می باشد.


هشدار: با توجه به ایجاد وبسایت های مشابه و تقلبی به جای وبسایت های اصلی نشریات ،توسط افراد سودجو و همچنین فعالیت افراد متقلب که عموماً به صورت سیار و با عناوینی همچون خدمات آنلاین، خدمات غیر حضوری، دارای مجوز از وزارت علوم و … که در فضای مجازی حضور دارند، اطلاعات تمامی مجلات  قبل از اقدام برای اخذ پذیرش و چاپ جهت بررسی و اعتبارسنجی در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد.

توجه: این مرکز هیچ گونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش پایان نامه ندارد و خدمات این مرکز کاملاً منطبق با قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی و آیین نامه های وزارت علوم می باشد.

با ایران سرچ راحت تحصیل کنید !

هدف اصلی از تشکیل این گروه تمرکز تخصصی بر حوزه پژوهش می باشد. با توجه به تجربیات چندین ساله این موسسه در امر آموزش و پژوهش در داخل ایران و خارج از ایران، بر خود لازم دانستیم جهت آگاهی دادن و شفاف سازی روند پذیرش مقالات جوابگوی سوالات و ابهامات موجود در بخش اکسپت و چاپ مقالات داخلی و خارجی دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی باشیم.

 هم اکنون این موسسه قوی‌ترین کادر پژوهشی را در اختیار دارد که در زمینه‌های مشاوره پایان نامه و مشاوره مقاله نویسی و همچنین اکسپت و چاپ مقاله فعالیت دارند. 

اصلاح ترجمه ی مقالات (editing), نمونه خوانی (proofreading), بازنویسی (paraphrase)
– چک کردن کپی بودن ترجمه و نگارش مقالات, چک کردن سرقت علمی و ادبی (Plagiarism)
– انجام بیش از 1000 پروژه ی پژوهشی طی 6 سال گذشته.
– تمامی متخصصان از دانشگاه های تهران، امیرکبیر و صنعتی شریف هستند.
– هزینه ی مناسب، کیفیت بالای پروژه و تحویل پروژه در موعد مقرر

– مشاوره ی رایگان در فرآیند اخذ پذیرش

– مشاوره  و انجام مراحل صفر تا صد در فرآیند مهاجرت (انتخاب کشور و استاد و دانشگاه،انجام مکاتبات، نگارش و تقویت رزومه،نگارش توصیه نامه،  نگارش SOP،مشاوره ی قوانین مهاجرتی و اداری کشور مقصد،مشاوره ی قوانین سربازی و ازادسازی مدارک، اخذ نوبت سفارت و …)

– مشاوره ی پیوسته با دانشجویان و نخبگانی که مسیر اپلای را طی کرده اند و در حال حاضر در کشور مقصد مشغول به تحصیل و یا کار هستند.