هشدار جدی در مورد سوء استفاده از اطلاعات كاربری داوطلبان آزمون سراسری

هشدار جدی در مورد سوء استفاده از اطلاعات كاربری داوطلبان آزمون سراسری در روزهای اخیر برخی سایت‌ها و کانال‌های غیرمعتبر با وعده های کذب از جمله «محاسبه یا مشاهده تراز کنکور 1403 نوبت اردیبهشت ماه» اقدام به دریافت اطلاعات سامانه جامع آزمون سراسری داوطلبان کرده اند که این اقدام غیرقانونی و فاقد وجاهت بوده و.

کد ترکیب آزمون دکتری چیست؟

کد ترکیب آزمون دکتری چیست؟ کد ترکیب آزمون دکتری ۱۴۰۳، دروس مشترک میان گرایش های هر کد مجموعه امتحانی دکتری را مشخص می کند.  با اضافه شدن کد ترکیب در دفترچه ثبت نام دکتری، داوطلبان ممکن است با این سوال رو به رو شوند که منظور از کدترکیب در دفترچه آزمون دکتری چیست؟ در واقع برای هر دسته از گرایش های یک مجموعه امتحانی.

اطلاعیه اعلام نتایج علمی شركت‌كنندگان نوبت اول آزمون سراسری 1403

اطلاعیه اعلام نتایج علمی شركت‌كنندگان نوبت اول آزمون سراسری و همچنین آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان سال 1403 ضمن آرزوي موفقيت براي داوطلبان شركت كننده در نوبت اول آزمون سراسري و همچنین آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان سال 1403 (آزمون اردیبهشت‌ماه 1403)، به اطلاع مي‌رساند، نمرات خام این دو.

نکات کلیدی استخراج مقاله از پایان نامه

در این مقاله به نکات کلیدی استخراج مقاله از پایان نامه میپردازیم که به سرعت عمل شما در حین نگارش بسیار کمک خواهد کرد .

پایان نامه کارشناسی 1403

برای انجام پایان نامه ی کارشناسی لازم است در ابتدا دستورالعمل های نگارش و شیوه نامه ها را از سایت دانشگاه دریافت کنید سپس برای شروع مشاوری را انتخاب کنید که تا آخر مسیر همراه شما باشد. از سپردن کار خود به موسسات انقلابی پرهیز کنید …

پایان نامه کارشناسی ارشد 1403

جهت دریافت تخفیف کلیک کنید پایان نامه ارشد برای انجام پایان نامه ارشد از همون ترم اول که وارد دانشگاه میشید شاخک هاتون رو برای انتخاب موضوع مورد علاقتون تیز کنید! چرا می‌گیم علاقه؟ چون علاقه خیلی مهمه، شما قراره چند ماه رو با این موضوع سپری کنید و باید بگم متأسفانه یا خوشبختانه این.

صفر تا صد مراحل چاپ کتاب

در این مطلب صفر تا صد مراحل چاپ کتاب یا به عبارت دیگر مراحل چاپ کتاب به زبان ساده را بررسی می کنیم. 1.مرحله اول: بررسی اثر نویسنده مراحل چاپ کتاب با ارسال و بررسی اثر شما شروع می شود. قسمتی از محتوای کتاب توسط متخصصین و مشاورین در انتشارات متخصصان مطالعه و بررسی شده.

انواع سرقت علمی

سرقت علمی روش های مختلفی دارد که ما در این مطلب انواع سرقت علمی را بررسی می کنیم و نحوه بررسی و تشخیص آن را نیز تشریح می کنیم. انواع سرقت علمی: استفاده از منابع و عدم استناد به آن ها نویسنده‌ای که از کار دیگری کلمه به کلمه به عنوان کار خود استفاده می‌کند..

مراحل مشاوره و آموزش پایان نامه ارشد و رساله دکتری

در این مطلب مراحل مشاوره و آموزش پایان نامه ارشد و رساله دکتری را واکاوی خواهیم کرد و در چند بخش آن را بررسی می کنیم. بخش اول: انتخاب موضوع ارائه رایگان موضوع پایان نامه بر اساس مقالات به روز و معتبر ISI پشتیبانی تا تصویب موضوع منطبق بر ویژگی های کشور و سازمان مورد.